Absolvenţi

Lista absolvenţilor cursului Dezvoltarea Serviciilor de Bibliotecă (DSB). Autorii cursului:Dr. Hermina G.B. Anghelescu şi Dr. Liviu-Iulian Dediu

Curs pilot (23 aug. – 27 aug. 2010) Traineri: Dr. Hermina G.B. Anghelescu şi Dr. Liviu-Iulian Dediu

  1. Bălănescu Oana, Biblioteca Or. Petrila, HD
  2. Blaga Vica, Biblioteca Or. Tg. Bujor, GL
  3. Coca Loredana, Biblioteca Com. Sadova, SV
  4. Dale Monica, Biblioteca Com. Băbeni, SJ
  5. Dediu Titina-Maricica, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  6. Durdeu Ramona, Biblioteca Com. Sântandrei, BH
  7. Iacob Daniela, Biblioteca Com. Timişeşti, NT
  8. Ifrim Crina, Biblioteca Jud. Bacău, BC
  9. Pop Lăcrămioara, Biblioteca Com. Frata, CJ
  10. Popa Fănica, Biblioteca Or. Însurăţei, BR
  11. Smedescu Valentin, Biblioteca Jud. Vâlcea, VL
  12. Tătăruş Margareta, Biblioteca Jud. Vrancea, VN
  13. Ţepeluş Georgeta, Biblioteca Com. Sărmaş, HG

Curs ToT şi selecţie traineri (27 sept. – 01 oct. 2010) Traineri: Dr. Hermina G.B. Anghelescu şi Dr. Liviu-Iulian Dediu

  1. Alexe Nicoleta, Biblioteca Jud. Teleorman, TR
  2. Ciuraru Corina, Biblioteca Jud. Brăila, BR
  3. Cojocaru Virgil, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  4. Dediu Titina-Maricica, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  5. Dvoracik, Aurica, Biblioteca Jud. Iaşi, IS
  6. Gheorghieş Diana, Biblioteca Jud. Iaşi, IS
  7. Ghiurco Bogdan, Biblioteca Jud. Iaşi, IS – nu s-a prezentat
  8. Ifrim Crina, Biblioteca Jud. Bacău, BC
  9. Manea Gabriel, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  10. Marian Mariana, Biblioteca Jud. Hunedoara, HD
  11. Rotaru Ionela Florina, Biblioteca Jud. Dâmboviţa, DB
  12. Rotaru Valentina, Biblioteca Jud. Maramureş, MM

Trainerii certificaţi în urma finalizării selecţiei sunt menţionaţi prin culoarea caracterelor.

ANBPR. Grup curs ToT 1

ANBPR. Grup curs ToT 1

Curs ToT cu predare asistată de autorii cursului (08 nov. – 12 nov. 2010) Traineri: Corina Ciuraru, Crina Ifrim, Valentina Rotaru

  1. Barbu Georgiana Cateluţa, Biblioteca Com. Raciu, DB
  2. Ciceo Alina, Biblioteca Mun. Dej, CJ
  3. Filip Kristina, Biblioteca Com. Tigveni, AG
  4. Jitaru Elena, Biblioteca Mun. Feteşti, IL
  5. Lucaci Zoriţa, Biblioteca Com. Taga, CJ
  6. Maniura Doina, Biblioteca Jud. Sălaj, SJ
  7. Motreanu Marius, Biblioteca Jud. Argeş, AG
  8. Muntean Anda, Biblioteca Jud. Suceava, SV
  9. Odăianu Elena, Biblioteca Com. Dumbrăviţa, BV
  10. Oprescu Aida-Gina, Biblioteca Or. Urlaţi, PH
  11. Popa Ioana Răduţoiu, Biblioteca Jud. Braşov, BV
  12. Sălbatecu Nicoleta, Biblioteca Mun. Oneşti, BC
Grup curs ToT 2

Grup curs ToT 2

Curs ToT cu predare asistată de autorii cursului (15 nov. – 19 nov. 2010) Traineri: Titina-Maricica Dediu, Aurica Dvoracik, Mariana Marian

  1. Bărbulescu Mariana, Biblioteca Com. Frânceşti, VL
  2. Buţurcă Mihaela, Biblioteca Com. Măstăcani, GL
  3. Calotă Daniela, Biblioteca Or. Mioveni, AG
  4. Codarcea Livia, Biblioteca Com. Brebu, PH
  5. Covaliu Melania, Biblioteca Mun. Făgăraş, BV
  6. Grec Tinuţa, Biblioteca Or. Borşa, MM
  7. Lungu Mariana, Biblioteca Com. Frumoasa, TR
  8. Popa Monica, Biblioteca Jud. Prahova, PH
  9. Neacşu Fabiola-Andreea, Biblioteca Jud. Gorj, GJ
  10. Negru Camelia-Marcela, Biblioteca Or. Zimnicea, TR
  11. Tudor Ema, Biblioteca Jud. Cluj, CJ
  12. Vlad Luminiţa, Biblioteca Jud. Buzău, BZ
ANBPR. Grup curs ToT 3

ANBPR. Grup curs ToT 3

Curs DSB (22 aug. – 26 aug. 2011) finalizat cu certificate eliberate de CNFPA. Sesiunea 1. Grupa 1. Trainer: Dr. Liviu-Iulian Dediu

  1. Bobu Gabriela, Biblioteca Com. Bozieni, NT
  2. Podelean Marilena, Biblioteca Com. Veţel, HD
  3. Mihăilescu Oxana, Biblioteca Jud. Bacău, BC
  4. Toma Diana Gabriela, Biblioteca Jud. Bacău, BC
  5. Lungu Mihaela, Biblioteca Jud. Brăila, BR
  6. Dumitrache Dana, Biblioteca Jud. Buzău, BZ
  7. Şerban Florica, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  8. Călin Angela, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  9. Buliga Irina, Biblioteca Jud. Suceava, SV

Grupa a 2-a. Trainer: Titina-Maricica Dediu

  1. Ababei Lucica, Biblioteca Jud. Bacău, BC
  2. Breşug Mariana Luminiţa, Biblioteca Jud. Bacău, BC
  3. Pietraru Cristian, Biblioteca Jud. Botoşani, BT
  4. Rădulescu Bogdan, Biblioteca Jud. Brăila, BR
  5. Stan Dragoş, Biblioteca Jud. Buzău, BZ
  6. Blaga Viorica, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  7. Iacob Dumitru, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  8. Cozma Valerica, Biblioteca Jud. Suceava, SV
  9. Miron Mirela, Biblioteca Or. Vulcan, HD
  10. Rădulescu Simona, Biblioteca Jud. Dâmboviţa, DB

Grupa a 3-a. Trainer: Crina Ifrim

  1. Ciuchi Marinela, Biblioteca Jud. Bacău, BC
  2. Pietraru Anemone, Biblioteca Jud. Botoşani, BT
  3. Drenea Sorin, Biblioteca Com. Merei, BZ
  4. Şerbănescu Cristina, Biblioteca Jud. Buzău, BZ
  5. Opaiţ Violeta, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  6. Târâlă Sava Maricica, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  7. Banu Georgeta, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  8. Popovici Gabriela, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  9. Tiron Raluca, Biblioteca Jud. Suceava, SV
Curs DSB. Toţi cursanţii din cele 3 grupe. Buşteni, 2011

Curs DSB. Toţi cursanţii din cele 3 grupe. Buşteni, 22-27.08.2011

Curs DSB (29 aug. – 02 sept. 2011) finalizat cu certificate eliberate de CNFPA. Sesiunea a 2-a. Grupa 1. Trainer: Dr. Liviu-Iulian Dediu

  1. Armian Steliana, Biblioteca Jud. Alba, AB
  2. Avărvărei Paula, Biblioteca Com. Suharău, BT
  3. Bucur Iuliana, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  4. Casiean Jenica, Biblioteca Com. Drăgăneşti, GL
  5. Ciomag Carmen, Biblioteca Jud. Buzău, BZ
  6. Ichim Gabriela, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  7. Lazăr Elena Carmen, Biblioteca Jud. Bacău, BC
  8. Nica Irina Silvia, Biblioteca Jud. Bacău, BC
  9. Pancu Aurica, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  10. Pîrvu Iuliana-Camelia, Biblioteca Com. Şirna, PH
  11. Tacu Anca Elena, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  12. Vlad Georgeta, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
Curs DSB. Sesiunea a 2-a, 29.08-02.09.2011. Grupa 1. Buşteni

Curs DSB. Sesiunea a 2-a, 29.08-02.09.2011. Grupa 1. Buşteni

Grupa a 2-a. Trainer: Titina-Maricica Dediu

  1. Chiriac Valentina, Biblioteca Jud. Brăila, BR
  2. Ciubotaru Alina, Biblioteca Jud. Buzău, BZ
  3. Codarcea Livia, Biblioteca Com. Brebu, PH
  4. Czegeni Mariana, Biblioteca Jud. Cluj, CJ
  5. Duma Margareta, Biblioteca Jud. Bacău, BC
  6. Filote Monica, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  7. Gherasim Mimi, Biblioteca Com. Bira, NT
  8. Ghineţ Simona, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  9. Lică Mădălina, Biblioteca Com. Valea Călugărească, PH
  10. Milea Lucia, Biblioteca Com. Barcea, GL
  11. Viziteu Dumitru, Biblioteca Jud. Botoşani, BT
  12. Voinescu Aurelia, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
Curs DSB. Sesiunea a 2-a, 29.08-02.09.2011. Grupa 2. Buşteni

Curs DSB. Sesiunea a 2-a, 29.08-02.09.2011. Grupa 2. Buşteni

Grupa a 3-a. Trainer: Crina Ifrim

  1. Nedelcu Constantina, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  2. Savin Paula, Biblioteca Jud. Bacău, BC
  3. Cozloschi Mirela, Biblioteca Com. Independenţa, GL
  4. Taftă Rodica, Biblioteca Jud. Vrancea, VN
  5. Manolache Gabriela, Biblioteca Com. Răuceşti, NT
  6. Răileanu Leta Carmen, Biblioteca Jud. Brăila, BR
  7. Nicolae Mihaela, Biblioteca Jud. Buzău, BZ
  8. Găvănescu Camelia, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  9. Gaidur Marian Ciprian, Biblioteca Com. Nicşeni, BT
  10. Pîrvu Gabriela, Biblioteca Com. Poiana Câmpina, PH
  11. Neicu Florentina, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  12. Bobei Elena Lenuş, Biblioteca Or. Filipeştii de Pădure, PH
Curs DSB. Sesiunea a 2-a, 29.08-02.09.2011. Toţi cursanţii din cele 3 grupe. Buşteni

Curs DSB. Sesiunea a 2-a, 29.08-02.09.2011. Toţi cursanţii din cele 3 grupe. Buşteni

Curs ToT cu predare asistată de autorii cursului (12 – 16 sept. 2011) Traineri: Virgil Cojocaru, Diana Ghiorghieş, Gabriel Manea

  1. Barna Mariana, Biblioteca Jud. Oradea, BH
  2. Bogdan Aurora, Biblioteca Mun. Aiud, AB
  3. Buştiuc Carmen, Biblioteca Jud. Constanţa, CT
  4. Cătană Emilia Maria, Biblioteca Jud. Mureş, MS
  5. David Ionel, Biblioteca Or. Darabani, BT
  6. Ene Liliana, Biblioteca Mun. Câmpina, PH
  7. Fădur Mihaela, Biblioteca Jud. Suceava, SV
  8. Grămadă Nicoleta, Biblioteca Jud. Braşov, BV
  9. Hăprean Rodica, Biblioteca Mun. Sebeş, AB
  10. Marin Livia, Biblioteca Jud. Buzău, BZ
  11. Racoviţean Irina, Biblioteca Jud. Sibiu, SB
  12. Vintilă Anna, Biblioteca Jud. Mureş, MS

Participanţii la trainingul ToT din sept. 2011

Curs DSB (26 sept. – 30 sept. 2011) finalizat cu certificate eliberate de CNFPA. Sesiunea a 3-a. Grupa 1. Trainer: Crina Ifrim

  1. Ali Osber, Biblioteca Mun. Ovidiu, CT
  2. Borlovan Valerică, Biblioteca Com. Foeni, TM
  3. Chira Delia, Biblioteca Jud. Cluj, CJ.
  4. Covrig Ioan, Biblioteca Com. Tudora, BT
  5. Czegenyi Monica, Biblioteca Com. Terebeşti, SM
  6. Damian Titie, Biblioteca Com. Bicsad, SM
  7. Eberle Valentina, Biblioteca Jud. Timiș, TM
  8. Habel Renate Ildiko, Biblioteca Jud. Arad, AR
  9. Iorga Andreea, Biblioteca Jud. Galați, GL
  10. Sabo Brigitta, Biblioteca Com. Lazuri, SM
  11. Stanciu Doiniţa, Biblioteca Jud. Brăila, BR
  12. Szekely Amalia, Biblioteca Or. Livada, SM

Curs DSB. Sesiunea a 3-a, 26.09-30.09.2011. Grupa 1. Buşteni

Grupa a 2-a. Trainer: Mariana Marian

  1. Baciu Diana, Biblioteca Jud. Cluj, CJ
  2. Balaur Cornelia, Biblioteca Mun. Tecuci, GL
  3. Chelariu Alina, Biblioteca Com. Pomârla, BT
  4. Doman Dănilă, Biblioteca Com. Șovarna, MH
  5. Fălcoi Eleonora, Biblioteca Jud. Timiș, TM
  6. Melciu Mihai, Biblioteca Com. Hinova, MH
  7. Peter Rozalia, Biblioteca Com. Hodod, SM
  8. Petrovici Maria, Biblioteca Com. Vama, SM
  9. Slăvulete Viorica, Biblioteca Jud. Caraș Severin, CS
  10. Stoean Luciana, Biblioteca Jud. Vrancea, VN
  11. Susanu Nicoleta, Biblioteca Jud. Galați, GL
  12. Ştef Lavinia, Biblioteca Com. Pomi, SM
  13. Voina Florentina, Biblioteca Com. Izbiceni, OT

Curs DSB. Sesiunea a 3-a, 26.09-30.09.2011. Toţi cursanţii din cele 3 grupe. Buşteni

Grupa a 3-a. Trainer: Valentina Rotaru

  1. Bogdan Ioana, Biblioteca Jud. Cluj, CJ
  2. Catană Geanina, Biblioteca Jud. Galați, GL
  3. Dalea Lavinia, Biblioteca Jud. Caraș Severin, CS
  4. Giulea Fica, Biblioteca Com. Giuvareşti, OT
  5. Ionescu Monica Georgeta, Biblioteca Jud. Brăila, BR
  6. Jurchiş  Maria, Biblioteca Com. Beltiug, SM
  7. Sava Florentina, Biblioteca Jud. Timiș, TM
  8. Scînteianu Carmen, Biblioteca Mun. Tecuci, GL
  9. Tăranu  Doiniţa, Biblioteca Com. Agăş, BC
  10. Tempfli Zsolt Levente, Biblioteca Com. Pir, SM
  11. Vojtku Monika, Biblioteca Com. Turulung, SM

Curs DSB. Sesiunea a 3-a, 26.09-30.09.2011. Grupa 3. Buşteni

Curs DSB ( 3 oct. – 7 oct.  2011) finalizat cu certificate eliberate de CNFPA. Sesiunea a 4-a.

Curs DSB. Sesiunea a 4-a, 03.10-07.10.2011. Toți cursanții din cele 3 grupe. Buşteni

Grupa 1. Trainer: Crina Ifrim

  1. Cîrciu Grațiela, Biblioteca Com. Cornu, PH
  2. Cristea Dana, Biblioteca Com. Corn, Gl
  3. Cruceanu Angela, Biblioteca Jud. Bacău, BC
  4. Drăghescu Sorinela, Biblioteca Jud. Mehedinți, MH
  5. Fanache Raluca, Biblioteca Jud. Dâmbovița, DB
  6. Graf Raluca, Biblioteca Jud. Mehedinți, MH
  7. Margea Ligia, Biblioteca Jud. Arad, AR
  8. Mihailovici  Marinela, Biblioteca Com. Felnac, AR
  9. Morgoş Florentina Marinela, Biblioteca Or. Sântana, AR
  10. Olteanu Cristina, Biblioteca Jud. Vâlcea, VL
  11. Spiegel Elena Carmen, Biblioteca Jud. Vâlcea, VL
  12. Șoltuz Cătălina, Biblioteca Jud. Galați, Gl
  13. Tipa Nicoleta, Biblioteca Jud. Suceava, SV
  14. Țuțuianu Daniela, Biblioteca Jud. Mehedinți, MH
  15. Vanca Doina, Biblioteca Jud. Mureș, MS
  16. Zeca Geta, Biblioteca Jud. Galați, GL

Curs DSB. Sesiunea a 4-a, 03.10-07.10.2011. Grupa 1. Buşteni

Grupa a 2-a. Trainer: Diana Ghiorghieș

  1. Albu Cristina,  Biblioteca Mun. Moinești, BC
  2. Badea Nicoleta, Biblioteca Jud. Mehedinți, MH
  3. Buzgă Nuța, Biblioteca Jud. Mehedinți, MH
  4. Chiroșcă Geta, Biblioteca Județeană Galați, GL
  5. Cora Luciana, Biblioteca Jud. Mehedinți, MH
  6. Damian Carmen, Biblioteca Județeană Brăila, BR
  7. Dobre Daniela, Biblioteca Jud. Vâlcea, VL
  8. Lazăr Viorica, Biblioteca Mun. Toplița, HR
  9. Negrea Nina, Biblioteca Jud. Mureş, MS
  10. Pall Mariana, Biblioteca Com. Zimandu Nou, AR
  11. Tofănescu Marinela, Biblioteca Jud. Bacău, BC
  12. Ujică Aurica Maria, Biblioteca Mun. Toplița, HR
  13. Văduva Magdalena, Biblioteca Jud. Vâlcea, VL
  14. Vescan Lia, Biblioteca Jud. Cluj, CJ

Curs DSB. Sesiunea a 4-a, 03.10-07.10.2011. Grupa 2. Buşteni

Grupa a 3-a. Trainer: Corina Ciuraru

  1. Andronic Carmen,  Biblioteca Mun. Adjud, VN
  2. Bondoc Mariana, Biblioteca Jud. Mehedinți, MH
  3. Ciupitu Nicoleta Magdalena, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  4. Cotan Alina, Biblioteca Jud. Mehedinți, MH
  5. Gogoase Elena, Biblioteca Jud. Vâlcea, VL
  6. Herghelegiu Elena, Biblioteca Jud. Mehedinți, MH
  7. Leteanu Iulia, Biblioteca Jud. Bacău, BC
  8. Luca Elena, Biblioteca Orăşenească Santana, AR
  9. Muresan Gabriela, Biblioteca Jud. Cluj, CJ
  10. Nagy Florica Cornelia, Biblioteca Com. Şimand, AR
  11. Radi Mihaela, Biblioteca Jud. Vâlcea, VL
  12. Radu Gabriela, Biblioteca Jud. Bacău, BC
  13. Văduva Cornelia, Biblioteca Jud. Brasov, BV
  14. Vlad Manuela, Biblioteca Com. Balcani, BC

Curs DSB. Sesiunea a 4-a, 03.10-07.10.2011. Grupa 3. Buşteni

Curs DSB ( 31 oct. – 4 nov.  2011) finalizat cu certificate eliberate de CNFPA.

Sesiunea a 5-a.

Curs DSB. Sesiunea a 5-a, 31.10-04.11.2011. Buşteni

Grupa 1. Trainer: Corina Ciuraru

    1. Filip Mihaela, Biblioteca Jud. Suceava, SV
    2. Ghiţă Floarea, Biblioteca Jud. Râmnicu-Vâlcea, VL
    3. Labeş Camelia, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
    4. Mărgineanu Elena, Biblioteca Or. Ţicleni, GJ
    5. Mâţoc Daniela, Biblioteca Jud. Arad, AR
    6. Micu Anca, Biblioteca Or. Sebeş, AB
    7. Mitu Veneţia, Biblioteca Com. Nufăru, TL
    8. Moacă Elisabeta, Biblioteca Com. Eşelniţa, MH
    9. Olariu Constantin, Biblioteca Or. Girov, NT
    10. Popescu Delia Silvia, Biblioteca Jud. Mehedinţi, MH
    11. Puţianu Mioara, Biblioteca Jud. Constanţa, CT
    12. Săsăran Florica Delia, Biblioteca Or. Tăuţii Măgheruş, MM
    13. Staicu Aurelia, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
    14. Ştefănescu Roxana, Biblioteca Com. Puchenii Mari, PH
    15. Tăbăcaru Adriana, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
    16. Vîrdarie Adriana, Biblioteca Or. Ţicleni, GJ

Curs DSB. Sesiunea a 5-a, 31.10-04.11.2011. Grupa 1. Buşteni

Grupa 2. Trainer: Mariana Marian
  1. Aiacoboae Corina, Biblioteca Jud. Vrancea, VN
  2. Bejenaru Camelia, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  3. Catană Cristina, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  4. Clisu Sebastian Liviu, Biblioteca Jud. Gorj, GJ
  5. Cristea Liliana, Biblioteca Jud. Vrancea, VN
  6. Dan Mariana, Biblioteca Jud. Arad, AR
  7. Dănilă Dascălu Bogdan Alexandru, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  8. Guţă Laura Erika, Biblioteca Or. Sebeş, AB
  9. Marus Georgeta, Biblioteca Com. Griviţa, GL
  10. Popescu Letiţia, Biblioteca Jud. Mureş, MS
  11. Pruteanu Daniela, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  12. Roman Popovici Cristina, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  13. Sitaru Ileana, Biblioteca Jud. Mehedinţi, MH
  14. Stănoi Camelia, Biblioteca Com. Moineşti, BC
  15. Ţăranu Sanda, Biblioteca Jud. Suceava, SV
  16. Veliche Lucica, Biblioteca Jud. Galaţi, GL

Curs DSB. Sesiunea a 5-a, 31.10-04.11.2011. Grupa 2. Buşteni

Curs DSB (30 iul. – 03 aug. 2012) finalizat cu certificate eliberate de CNFPA. Sesiunea a 6-a.

Grupa 1. Trainer: Diana Gheorghieș

Curs DSB (6 aug. – 10 aug. 2012) finalizat cu certificate eliberate de CNFPA. Sesiunea a 7-a

Curs DSB. Sesiunea a 7-a, 06.08-10.08.2012. Buşteni

Grupa 1. Trainer: Titina-Maricica Dediu

  1. Costachi Cristina, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  2. Hîncu Irina, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  3. Ioan Simona. Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  4. Macovei Emanuel, Biblioteca Jud. Suceava, SV
  5. Nicolescu Gicuţa, Biblioteca Com. Siliştea, BR
  6. Niculeţ Liana, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  7. Pavel Mariana, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  8. Prună Fănica, Biblioteca Com. Schela, GL
  9. Rădulescu Maria, Biblioteca Jud. Slatina, OT
  10. Sorescu Narcisa Daniela, Biblioteca Com. Baru, HD
  11. Ştefan Maria, Biblioteca Com. Miloşeşti, IL
  12. Ţarcă Angela, Biblioteca Com. Tanaci, SV

Curs DSB. Sesiunea a 7-a, 06.08-10.08.2012. Grupa 1. Buşteni

Grupa 2. Trainer: Dr. Liviu-Iulian Dediu

  1. Bezman Tena, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  2. Bolea Alina Cristina, Biblioteca Şc. Baru, HD
  3. Delureanu Georgeta, Biblioteca Jud. Olt, OT
  4. Felea Simona, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  5. Mihăilescu Elena, Biblioteca Mun. Câmpina, PH
  6. Milica Simona, Biblioteca Jud. Galaţi, GL
  7. Miron Irina Elena, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  8. Oprişe Leonard, Primăria Baru, HD
  9. Penişoară Alexandra, Biblioteca Jud. Suceava, SV
  10. Petrov Tamara, Univ. de Vest din Timişoara, TM
  11. Răcariu Gheorghe, Biblioteca Jud. Neamţ, NT
  12. Schipor Maura, Biblioteca Com. Şaru Dornei, SV

Curs DSB. Sesiunea a 7-a, 06.08-10.08.2012. Grupa a 2-a. Buşteni

Curs DSB ( 20 aug. – 24 aug. 2012) finalizat cu certificate eliberate de CNFPA. Sesiunea a 8-a

Curs DSB. Sesiunea a 8-a, 20.08-24.08.2012. Buşteni

Grupa 1. Trainer: Crina Ifrim

  1. Bulete Elena, Biblioteca Com. Mânzălești, BZ
  2. Chivereanu Camelia, Biblioteca Com. Scorțaru Nou, BR
  3. Constantinescu Florica, Biblioteca Com. Movilița, IL
  4. Cristea Daniela, Biblioteca Jud. Cluj, CJ
  5. Cristea Elisabeta, Biblioteca Com. Stălpu, BZ
  6. David Cecilia, Biblioteca Mun. Țăndărei, IL
  7. Diaconu Celozena, Biblioteca Jud. Galați, GL
  8. Frîncu Lucica, Biblioteca Com. Rîmnicelu, BR
  9. Istrate Constanța, Biblioteca Com. Dridu, IL
  10. Mărăcine Elena, Biblioteca Com. Vadu Pașii, BZ
  11. Olteanu Ionela Octavia, Biblioteca Com. Rușețu, BZ
  12. Pop Ramona, Biblioteca Jud. Mureș, MS
  13. Popa Margareta, Biblioteca Com. Făcaieni, IL
  14. Răduna Irina, Biblioteca Com. Fierbinți, IL
  15. Socaciu Ioana, Biblioteca Jud. Cluj, CJ
  16. Șerban Ionelia, Biblioteca Com. Stelnica, IL
  17. Vasile Carmen, Biblioteca Or. Pogoanele, BZ

Curs DSB. Sesiunea a 8-a, 20.08-24.08.2012. Grupa 1. Buşteni

Grupa 2. Trainer: Valentina Rotaru

1. Aurica Marcela – BC Traian, Brăila

2. Bălan Săndica – BC Largu, Buzău

3. Bîrsan Ştefana – BC Victoria, Brăila

4. Burlacu Maria – BC Râmnicelu, Buzău

5. Bute Mihaela Dorina – BJ Galaţi

6. Chircea Anca – BJ Mureş

7. Ciobanu Elena – BJ Galaţi

8. Grigore Mihaela – BC Tisău, Buzău

9. Ilie Mariana – BC Năieni, Buzău

10. Mânzală Nicoleta – BC Gemenele, Brăila

11. Măcreanu Rădiţa – BC Bordei Verde, Brăila

12. Mihai Iuliana – BC Jilavele, IL

13. Muntean Flavia – BJ Cluj

14. Pavel Mihaela – BJ Galaţi

15. Petrache Mariana – BC Gh. Lazăr, IL

16. Radu Daniela – BC V. Alecsandri, IL

17. Vişan Victoriţa – BC Luciu, Buzău

18. Neacşu Carmen – BM Urziceni, Ialomiţa

Curs DSB. Sesiunea a 8-a, 20.08-24.08.2012. Grupa 2. Buşteni

Curs DSB ( 27 aug. – 31 aug. 2012) finalizat cu certificate eliberate de CNFPA. Sesiunea a 9-a

Curs DSB. Sesiunea a 9-a, 27.08-30.08.2012. Buşteni

Grupa 1. Trainer: Crina Ifrim

  1. Armega Alina, Biblioteca Jud. Brăila, BR
  2. Bleahu Viorel, Biblioteca Jud. Mures, MS
  3. Bran Amelia, Biblioteca Jud. Neamt, NT
  4. Constantin Daniela, Biblioteca Jud. Ialomiţa, IL
  5. Gavrilă Georgeta, Biblioteca Mun. Urziceni. IL
  6. Grigore Mirela, Biblioteca Com. Giurgeni, IL
  7. Ivănescu Luminiţa, Biblioteca Jud. Slatina, OT
  8. Mateescu Anca, Biblioteca Or. Pucioasa, DB
  9. Moraru Elena, Biblioteca Com. Valea Lunga, DB
  10. Nicolaescu Dragos, Biblioteca Com. Rau Alb, DB
  11. Ochiana Alina, Biblioteca Or. Medgidia, CT
  12. Oprea Mirela, Biblioteca Com. Finta, DB
  13. Sorin Neagu, Biblioteca Jud. Braila, BR
  14. Stefan Eugen, Biblioteca Com. Dobra, DB
  15. Stoica Manuela, Biblioteca Com. Gura Susii, DB
  16. Tomuță Daniela, Biblioteca Com. Beriu, HD
  17. Tuiu Daniela, Biblioteca Com. Morteni, DB
  18. Solomon Nicoleta, Biblioteca Jud. Neamt, NT
  19. Ungurean Cecilia, Biblioteca Com. Iacobeni, SV

Curs DSB. Sesiunea a 9-a, 27.08-30.08.2012. Grupa 1. Buşteni

 

Curs DSB (7 iul. – 11 iul. 2014) finalizat cu certificate eliberate de CNFPA. Sesiunea a 10-a

Curs DSB. Sesiunea a 10-a, 7.07 - 11.07. 2014. Bușteni

Curs DSB. Sesiunea a 10-a, 7.07 – 11.07. 2014. Bușteni

Grupa 1. Trainer: Crina Ifrim

  1. Cotloș Doina Marcela, Biblioteca Mun. Onești, BC
  2. Deliu Mihaela, Biblioteca Com. Boteni, AG
  3. Grama Imola, Biblioteca Mun. Reghin, MS
  4. Istrate Gabriela, Biblioteca Jud. Galați, GL
  5. Presadă Cornelia, Biblioteca Com. Mircea-Vodă, BR
  6. Răducu Mădălina, Biblioteca Mun. Reghin, DB

Curs DSB (20 iul. – 24 iul. 2015). Trainer: Titina-Maricica Dediu

Sesiunea a 12-a. Trainer: Titina-Maricica Dediu

De la stânga la dreapta, pe rândul din față: Dr. Liviu-Iulian Dediu, Anișoara Popoiu, Andreea Bușoiu; pe rândul din spate: Gabriela Dulău, Cornelia Crucianu, Diana Cioclu, Titina-Maricica Dediu, Anca Mateescu, Paula Dascălu, Marcela Ștefan și Florina Pătru.

  1. Bușoiu Andreea, Biblioteca Mun. Mediaș, SB
  2. Cioclu Diana, Biblioteca Mun. Tecuci, GL
  3. Crucianu Cornelia, Biblioteca Mun. Tecuci, GL
  4. Dascălu Paula, Biblioteca Jud. Olt, OT
  5. Dulău N. Gabriela, Biblioteca Mun. Mediaș, SB
  6. Mateescu Anca, Biblioteca Or. Pucioasa, DB
  7. Pătru Florina, Biblioteca Com. Hîrtiești, AG
  8. Popoiu Anișoara, Biblioteca Jud. Galați, GL
  9. Ștefan Marcela, Biblioteca Jud. Olt, OT
  10. Ungureanu Costel, Biblioteca Com. Rătești, AG

 

 

%d blogeri au apreciat asta: